Facebook-сторінка
Головна » 2014 » Февраль » 10 » Районні змагання з настільного тенісу
15:33
Районні змагання з настільного тенісу

6 лютого 2014 року в спортивній залі Єлизаветівської СЗШ було проведено районні змагання з настільного тенісу. На турнір прибули 6 команд, які згідно жеребкування, поділили на дві групи:

1. І група: Петриківська СЗШ, Іванівська СЗШ, Єлизаветівська СЗШ;
  2. ІІ група: Лобойківська СЗШ, Червонопартизанська НСЗШ, Гречанівська НСЗШ.

За результатами ігор, проведених в групах за коловою системою, до фінальної частини змагань вийшли 4 команди. Учні Іванівської СЗШ та Гречанівської НСЗШ змагались за звання переможця практично на рівних. Вибороти І місце команді з Іванівки вдалося лише в додатковій грі, команда Гречанівської НСЗШ посіла ІІ місце. За ІІІ місце боротьба розгорнулась між учнями Петриківської СЗШ та Червонопартизанської НСЗШ. Сильнішими виявилися петриківські хлопці та дівчата, виборовши ІІІ місце, учні Червоно партизанської НСЗШ - на четвертому місці. Господарі турніру зайняли 5 місце, учні Лобойківської СЗШ - на шостому.

Нажаль не приїхали на змагання учні Чаплинської СЗШ, Хутірського НВК, Петриківської НСЗШ, Шульгівського НВК, Курилівської СЗШ, Миколаївської НСЗШ та ПТУ №79.

Сподіваємося, що в наступному році кількість учасників збільшиться. Бажаємо всім успіхів та перемог!

Переглядів: 482 | Додав: rvo-admin | Рейтинг: 0.0/0