Вівторок, 17.10.2017, 15:28
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Петриківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 65
Погода

Методичні рекомендації 2015-2016 н.р.

Головна » Статті » Установчі документи

На Дніпропетровщині відбудеться всеукраїнська науково-практична конференція «Мультидисциплінарний підхід, як методологічна основа інклюзивно

У роботі конференції візьмуть участь представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та канадсько-українського проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні», керівники психолого-медико-педагогічних консиліумів та навчальних закладів, методисти, практичні психологи, науковці, представники громадських організацій Дніпропетровської області, а також  співробітники Українського навчально-методичного центру практичної психології та соціальної роботи.Конференція працюватиме за п’ятьма тематичними блоками. Науковці та спеціалісти розглянуть питання щодо науково-методичного забезпечення інклюзивного навчання, ролі та місця психолого-медико-педагогічних консультацій у системі освіти.На конференції буде презентований напрацьований досвід роботи із впровадження інклюзивної моделі навчання Дніпропетровської спеціальної школи-інтернату №1, багатопрофільного навчально-реабілітаційного ресурсно-методичного центру корекційної роботи та інклюзивного навчання і Дніпропетровської спеціальної школи-інтернату № 10.

«Дніпропетровщина – провідний регіон в Україні, в якому під керівництвом губернатора Олександра Вілкула системно і комплексно проводиться модернізація освіти. В галузі активно застосовуються кращі світові практики, залучаються провідні експерти й науковці, впроваджуються сучасні технології і методики. Значну увагу обласна влада приділяє людям з особливими потребами. В регіоні створюються належні умови для їх самореалізації, навчання і впевненого розвитку в соціумі. Всеукраїнська науково-практична конференція, що відбудеться у Дніпропетровську, стане продуктивною й результативною платформою для обміну ідеями та досвідом як теоретиків, так і практиків задля розробки ефективних рішень з розвитку інклюзивної освіти», – сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.

Вона зазначила, що якомога раннє залучення дітей з особливими потребами до навчання у звичайній школі сприяє розвитку у них самостійності, впевненості у собі та сміливості. Такі діти стають повноцінними членами суспільства, усвідомлюють свою значущість для близьких, суспільства і держави.Тому основною метою конференції є презентація мультидисциплінарного підходу як умови забезпечення інклюзивного навчання дітей-інвалідів у системі освіти Дніпропетровської області в рамках губернаторського проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти».

22 листопада 2012 року учасники всеукраїнської конференції ознайомляться з досвідом роботи дитячого центру соціальної реабілітації «Перлина Придніпров’я» та зустрінуться з переможцями і учасниками обласного фестивалю для дітей з особливими освітніми потребами «Повір у себе» у Дніпропетровській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 2.Організатори заходу: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Дніпропетровська обласна державна адміністрація, Головне управління освіти і науки облдержадміністрації, Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Дніпропетровський обласний методичний психолого-медико-педагогічний центр.

Категорія: Установчі документи | Додав: rvo-admin (15.11.2012)
Переглядів: 154 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Освіта Дніпропетровщини
Освіта Дніпропетровщини
Освіта Дніпропетровщини
Всеукраїнська
дитяча лінія
8 800 500 21 80
Національна
“Гаряча лінія”
з питань насильства
та захисту прав дітей
8 800 500 33 50
Національна “Гаряча лінія”
по запобіганню торгівлі
людьми
8 800 500 22 50
Освіта Дніпропетровщини
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Освіта Дніпропетровщини
51800
Дніпропетровська обл.
Петриківський район
смт. Петриківка
вул. Горького, 3
тел. (05634) 2–11–09
rvo-petr.ucoz.ua
Освіта Дніпропетровщини
Банер