Вівторок, 17.10.2017, 15:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Петриківської районної державної адміністрації

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 65
Погода

Методичні рекомендації 2015-2016 н.р.

Головна » Статті » Установчі документи

Студентству Дніпропетровщини презентовано закон «Про зайнятість населення», який вступить у дію з 1 січня 2013 року

Закон «Про зайнятість населення» передбачає забезпечення відповідності рівня професійної кваліфікації працездатних осіб потребам ринку праці, створення умов для активного пошуку роботи безробітним та підвищення конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

«На Дніпропетровщині у рамках Комплексної стратегії розвитку регіону та регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» за ініціативи губернатора Олександра Вілкула створюється ланцюжок «Школа–ВИШ–перше робоче місце». Завдяки цьому встановлюються ефективні взаємовідносини між роботодавцями, вишами та молодими спеціалістами. Зокрема, відкриваються філії кафедр вишів в профільних компаніях регіону, а на базі ПТУ відкриваються центри нових технологій, що дозволяють учням реалізувати свої знання на новому обладнанні та пройти виробничу практику. Прийняття закону «Про зайнятість населення» – це ще один крок до забезпечення випускників першим робочим місцем та запровадження стимулів для стажування на підприємствах. Молодь матиме змогу отримати практичний досвід роботи та стати більш конкурентоспроможною на ринку праці» – сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.

Презентацію закону о зайнятості провела перший заступник директора обласного центру зайнятості Раїса Малоіваненко.

 «Даний закон стимулює роботодавців створювати нові робочі місця, сприяє працевлаштуванню молоді та створює умови для перенавчання людей, які виявилися неконкурентоспроможними на ринку праці. Закон звільняє на рік від єдиного соціального внеску тих роботодавців, які створюють перше робоче місце для молоді, або працевлаштовують інвалідів і людей, старших за 50 років. Документ також удосконалює систему перепідготовки кадрів», – сказала Раїса Малоіваненко.

Для працевлаштування молодь та інші громадяни зможуть обрати чи змінити професію шляхом професійного інформування, котрий включає у себе надання відомостей про трудову діяльність та її роль у професійному самовизначенні особи, інформації про стан ринку праці, зміст та перспективи розвитку сучасних професій і вимоги до особи.

Державна політика зайнятості спрямована на збалансування попиту і пропонування щодо обсягу та рівня кваліфікації робочої сили на ринку праці шляхом системного прогнозування потреб економіки
Категорія: Установчі документи | Додав: rvo-admin (26.10.2012)
Переглядів: 182 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Освіта Дніпропетровщини
Освіта Дніпропетровщини
Освіта Дніпропетровщини
Всеукраїнська
дитяча лінія
8 800 500 21 80
Національна
“Гаряча лінія”
з питань насильства
та захисту прав дітей
8 800 500 33 50
Національна “Гаряча лінія”
по запобіганню торгівлі
людьми
8 800 500 22 50
Освіта Дніпропетровщини
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Освіта Дніпропетровщини
51800
Дніпропетровська обл.
Петриківський район
смт. Петриківка
вул. Горького, 3
тел. (05634) 2–11–09
rvo-petr.ucoz.ua
Освіта Дніпропетровщини
Банер