Facebook-сторінка
Головна » 2014 » Октябрь » 9 » Майбутні чемпіони.
15:35
Майбутні чемпіони.

З 2 по 7 жовтня 2014 року на стадіоні Петриківської СЗШ проведено турнір з міні-футболу «Майбутні чемпіони», присвячений 31-річниці перемоги футбольної команди «Дніпро» у Чемпіонаті СРС
Р
, на приз депутата Петриківської районної ради Могильного Бориса Миколайовича. У турнірі взяли участь 10 команд учнів 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів загальною кількістю 100 учасників. Відповідно жеребкування було сформовано дві групи, в яких команди грали за коловою системою. В першій групі команда Шульгівського НВК переграла команди з Курилівки 2:0 та Єлизаветівки 1:0, зіграла внічию 0:0 з командами з Хутірського та Іванівки, посівши перше місце. Друге місце зайняли учні Іванівської СЗШ перегравши команду з Хутірського 1:0 та зігравши внічию 0:0 з командами з Курилівки, Шульгівки та Єлизаветівки. В другій групі перше місце вибороли учні Петриківської СЗШ, які перемогли команди з Червонопартизанського 1:0, Гречаного 3:0, Чаплинки 1:0 та поступилися одноліткам з Петриківської НСШ 0:1. Друге місце посіли учні Червонопартизанської НСШ, перегравши команди з Чаплинської СЗШ та Петриківської НСШ з рахунком 2:0, зігравши внічию з командою Гречанівської НСШ 0:0 та поступившись учням Петриківської СЗШ 0:1. У фінальній частині турніру Петриківська СЗШ досить впевнено переграла команду Іванівської СЗШ, а Шульгівський НВК переміг Червонопартизанську НСШ 3:1 (основний час 0:0). У матчі за ІІІ місце учні Червонопартизанської НСШ перемогли однолітків з Іванівської СЗШ 2:0. А у боротьбі за І місце, завдяки швидким голам Іванова Олександра та Калюги Владислава, Петриківська СЗШ зуміла подолати команду Шульгівського НВК 2:0 і стала переможцем. В загальному підсумку місця розподілилися наступним чином: