Facebook-сторінка
Головна » 2014 » Март » 28 » Районні змагання з футзалу серед дівчат.
14:45
Районні змагання з футзалу серед дівчат.

20 березня 2014 року в спортивній залі ПТУ-79 проведено районні змагання з футзалу серед дівчат загальноосвітніх навчальних закладів. В турнірі взяли участь 10 команд, які згідно жеребкування було розділено на три групи.

І група                                ІІ група                                  ІІІ група

Іванівська СЗШ                 Шульгівський НВК             Червонопартизанська НСШ

Єлизаветівська СЗШ         Хутірський НВК                  Гречанівська НСШ

ПТУ-79                               Петриківська НСШ              Чаплинська СЗШ

Петриківська СЗШ

В групах змагання проходили за коловою системою. До фіналу вийшли команди, які посіли перші місця в групах ( в третій групі – І та ІІ місця): ПТУ-79, Петриківська НСШ, Петриківська СЗШ та Гречанівська НСШ

В фінальній частині змагань команда Петриківської НСШ перемогла ПТУ-79, а команда Петриківської СЗШ -  Гречанівську НСШ.

У грі за ІІІ місце гречанівські дівчата здолали команду ПТУ-79, а учениці Петриківської НСШ  вибороли перше місце у команди Петриківської СЗШ.

Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами та  медалями. Кращого гравця – наймолодшу учасницю турніру – ученицю 4 класу Гречанівської НСШ Карлову Любу відзначено пам’ятним призом.

Дякуємо за підтримку дитячого спорту в районі подружжю Владиславу та Ірині Клисак,  які  забезпечили нагородження переможців та призерів турніру.

Переглядів: 718 | Додав: rvo-admin | Рейтинг: 0.0/0